• Predajné akcie ŠKODA
    SKODA Vykupny Bonus

Výkupný BONUS až do výšky 1700€

01.01.2018

Výkupný BONUS až do výšky 1700€

Výkupný bonus za vaše staré auto s EXTRA BONUSOM od AUTOPROFITU

Vymeňte vaše staré vozidlo za nové a my vám k nemu dáme bonus až 1700 € + EXTRA BONUS - plnú nádrž ZADARMO. AKCIA platí do

Príďte na svojom starom aute, vymeňte ho za niektorý z vybraných modelov ŠKODA a získajte BONUS až do výšky 1700 €! Okrem výkupného BONUSU získate aj ďalšie benefity: kvalitné poradenstvo a služby pri výkupe vozidla a financovanie na jednotku. Nečakajte, vyberte si svoje nové auto z najväčšej ponuky skladových vozidiel. Odvezte si svoje auto ihneď domov.

(*bližšie informácie o možnosti uplatnenia bonusu získate u našich predajcov)


 
pacik

Kvalitné služby a poradenstvo

Zverte sa do rúk profesionálom – postaráme sa o predaj vášho starého automobilu na 100 %. Naši partneri vám za vaše vozidlo ponúknu reálnu výkupnú cenu a kompletné poradenstvo. Využite nadštandardné služby značky ŠKODA!

pacik

Financovanie na 1 %

Užívajte si svoje auto počas celej doby splácania iba za 1% z jeho ceny! Stačí si vybrať dobu splácania od 3 do 6 rokov.

Z požadovanej akontácie vám navyše odpočítame výkupnú sumu za vaše staré vozidlo, takže k novému vozidlu stačí naozaj len krok.

pacik

Široký výber nových vozidiel

Vyberte si zo širokej palety nových vozidiel značky ŠKODA: čaká na vás štýlový RAPID, dynamická FABIA, odvážny RAPID SPACEBACK moderná OCTAVIA, alebo všestranný YETI. Staňte sa súčasťou rodiny ŠKODA už dnes!

pacik

BONUS až do výšky 1700 €

Získajte výkupný BONUS na vaše nové auto až do výšky 1700 €! Privezte nám svoje staré, vyberte si zo širokej ponuky vybraných vozidiel a my sa postaráme o všetko ostatné a ešte vás aj odmeníme BONUSOM!

skoda_fabia