• Pracoviská
    slide 1
  • Pracoviská
    slide 2
  • Pracoviská
    slide 3

Pracoviská

Mechanická dielňa


V tejto dielni by ste sa stretli s najväčším pohybom zo všetkých dielní. Nachádza sa tu viacero zariadení, ktorými disponuje málo servisov v Slovenskej republike.


Práca certifikovaných mechanikov na certifikovaných zariadeniach a originálne náhradné diely, ktoré spĺňajú prísne podmienky zmluvných partnerov z nás robí najlepšie vybavený servis v okolí. O tomto tvrdení svedčí aj ocenenie „Top servis za rok 2013“

Lakovňa


V tejto dielni sa nachádzajú 2 prípravné miestnosti a jedna striekacia kabína. Sme jediný servis s lakovníckou dieľňou v okolí. Používame produkty značky PPG.


Klampiarska dielňa


Malé ťukance z parkoviska, preliačené časti karosérie zo sídlisk, alebo vozidlo po havárií. Tieto problémy sa v našom servise riešia v priestoroch klampiarskej dielne. Medzi časté práce sem patria výmený čelného skla, alebo predpríprava na lakovnícke práce.

Montážna dielňa


Túto dielňu navštívi každé jedno vozidlo ešte predtým, ako sa dostane do rúk nového majiteľa. Vyškolení mechanici tu vykonávajú: predpredajnú prehliadku, montovanie zabezpečovacích systémov značiek Defend a Construct, pieskovanie skiel, montáž alarmu, ťažných zariadení, ochranných i dekoračných prvkov vozidla, montáž parkovacích senzorov, montáž vyhrievaných sedadiel, renovácia svetlometov, montáž GPS navigácií a mnoho iných činností.