• Homepage slider - 1170x370
  Jesenň v servise
 • Homepage slider - 1170x370
  SKODA vymen stare za nove
 • Homepage slider - 1170x370
  špecialista po nehode
 • Homepage slider - 1170x370
  Jazdené vozidlá všetkých značiek

Nové SUV ŠKODA Kodiaq môže byť Vaše už od 21 690€

02.03.2017

Nové SUV ŠKODA Kodiaq môže byť Vaše už od 21 690€

Nové SUV ŠKODA Kodiaq

54579

ŠKODA KODIAQ je nový dravec v zvieracej ríši SUV. Vďaka svojmu robustnému zovnajšku dáva jasne najavo svoje terénne schopnosti. Moderný dizajnový jazyk značky ŠKODA sa plynule pretavil do vyjadrenia nového modelu KODIAQ - ostré krištalické línie vypilované k dokonalosti a precízne detaily splývajú s masívnou mriežkou chladiča a vysokými oblúkmi kolies. Interiér otvára úplné novú kapitolu dizajnu, posilňuje pocit bezpečia a odolnosti.

ŠKODA KODIAQ štartuje na sume 21 690 € vo výbave Active s motorom 1,4 TSI s výkonom 92 kW (125 k).

Cenník ŠKODA Kodiaq 

Brožúra ŠKODA Kodiaq


6 dôvodov prečo si vybrať práve NOVÉ SUV ŠKODA KODIAQ

Otvárame nové obzory

Dizajnový jazyk ŠKODA v SUV segmente bez zbytočných prekážok efektne podčiarkuje všestrannosť tohto vozidla: jeho robustnosť, dynamickosť a eleganciu.

Priestrannosť

Sedem sedadiel a najväčší batozinový priestor vo svojej triede sú právom najzásadnejšie argumenty tohto priestranného interiéru. Samozrejmosťou je dostatok priestoru pre pasažierov na predných aj zadných sedadlách.

Kompletne pripojená

Možnosti pripojenia nového SUV ŠKODA KODIAQ s radom mobilných telefónov a aplikácií sú na úplnej novej úrovni. ŠKODA Connect je miľníkom v možnostiach konektivity s vozidlami ŠKODA. Všetky informácie sú navyše zobrazené na prehladných 6,5" alebo 8" kapacitných displejoch.

Bezpečnosť

ŠKODA KODIAQ prináša do segmentu SUV strednej triedy rad nových bezpečnostných prvkov a asistenčných systémov, ktoré sa doteraz používali výhradne v prémiových modeloch. Maximálnu tuhosť karosérie a bezpečnosť vašej rodiny zaisťuje rozsiahle využitie vysokopevnostných ocelí.

Pohodlie

Pre automobily značky ŠKODA je typická vysoká kvalita spracovania, praktickí pomocníci a jednoduchá, intuitívna obsluha. V chladných mesiacoch si tak môžete užívať jazdu s vyhrievaným volantom alebo sa dostať k vašej batožine bez jediného dotyku vďaka virtuálnemu pedálu.

Off-roadový režim

Od veľkých SUV sa právom očakáva, že sa smelo postavia každej výzve. Vďaka inteligentnému pohonu všetkých kolies a veľkej svetelnej výške je KODIAQ priam stvorený na off-roadové dobrodružstvo. Off-road režim zapnete jednoducho stlačením tlačidla (voliteľná výbava pre verzie s pohonom 4x4 v kombinácií s Driving Mode Select).

 

Prihláste sa už teraz na testovaciu jazdu vyplnením jednoduchého formulára, do poznámky uvedte "ŠKODA KODIAQ" a my vás budeme kontaktovať.
 

Testovacie jazdy sa začnú na konci februára začiatkom marca.