• Homepage slider - 1170x370
  Servisna akcia
 • Homepage slider - 1170x370
  extra
 • Homepage slider - 1170x370
  5 rokov pohody
 • Homepage slider - 1170x370
  špecialista po nehode
 • Homepage slider - 1170x370
  Jazdené vozidlá všetkých značiek

Náhradné diely a príslušenstvo

Predaj náhradných dielov a príslušenstva


V našej ponuke náhradných dielov držíme skladom veľké množstvo dielov pre Vaše vozidlo. Ak vlastníte staršie vozidlo, nezúfajte. Na trh sú neustále dodávané originálne dielce aj po niekoľkých rokoch od ukončenia výroby Vášho vozidla.

Práve z toho dôvodu by ste mali navštíviť našich predajcov náhradných dielov, alebo ich kontaktovať na t.č.: 0918 348 038 a zistiť viac.
 
Aké sú hlavné výhody originálnych dielcov?

Pôžičovňa príslušenstva


V ponuke našej požičovne príslušenstva nájdete všetko potrebné pre pohodlné cestovanie s deťmi, na výlety s rodinou a pre Vaše rôzne voľnočasové aktivity. Ponúkame Vám originálne príslušenstvo ŠKODA, Volkswagen a SEAT.

stresny box
Strešný box
Exteriérový nosič, pripevnený priečnymi nosičmi na streche Vášho vozidla, Vám zabezpeči komfortn=u prepravu lyží, detských vozíkov, prípade inej batožiny a zvýši Vám úsporu miesta vo vozidla.
 

chladiaco box
Chladiaci box
Interiérový chladiaci box, pripojiteľný na 12V (zapaľovač), sa postará o čestvosť Vašich potravín a nápojov.
 

detska autosedacka
Detská autosedačka
Ak rozvážate Vaše ratolesti,  autosedačka by mala patriť k Vašej povinnej výbave. Ak cestujete s deťmi na dlhšiu trasu a nevlastníte autosedačku, určite by ste mali zvoliť možnosť kúpy, alebo zapožičania certifikovanej sedačky.
 

nosice na bicykle
Nosiče na bicykle
Každý priaznivec cyklistiky by mal vlastniť nosiče pre svoj voľnočasový dopravný prostriedok. Už viac nerozoberajte bicykle kvoli malému batožinovému priestoru. Umiestnite svoj bicykel na strechu Vášho vozidla a budete si môcť užiť pohodlnú cestu za Vašim cyklistickým dobrodružstvom.
 

ŠKODA E-shop


Škoda e-shop