• Servis ŠKODA
  Servis ŠKODA
 • Servis ŠKODA
  Servis ŠKODA 2

Autorizovaný servis vozidiel ŠKODA

Mgr. Tomáš Chrupka
vedúci servisu
chrupka@autoprofit.sk
0917 677 017
Adrian Radványi
servisný poradca
radvanyi@autoprofit.sk
0903 443 213
Milan Szabo
servisný poradca
szabo@autoprofit.sk
0903 470 440
Vladimír Kelemen
servisný poradca
kelemen@autiprofit.sk
0903 443 212
Ing. Csongor Tok
garančný technik
tok@autoprofit.sk
0903 433 402
Otváracie hodiny:
Pondelok - Piatok
7:30 - 17:00
Sobota
8:00 - 13:00

Objednať do servisu - 031 / 7884 201

Servis všetkých vozidiel

Okrem autorizovaného servisu vozidiel značky Volkswagen, SEAT a ŠKODA zabezpečujeme aj servis všetkých vozidiel

  Servisné služby

  Servis batérie

  Batéria musí byť v bezchybnom stave nielen v zime. Váš autorizovaný servisný partner ŠKODA skontroluje stav batérie a postará sa o jej bezporuchovú prevádzku

  Clever repair

  U menších poškodení karosérie, čelného skla či plastovaných dielcov vám autorizovaný servisný partner ŠKODA môže ponúknuť alternatívne a cenovo priaznivé riešenia. V niektorých prípadoch je možné poškodený dielec opraviť bez nutnosti jeho výmeny.

  Servis karosérie a laku

  Poškodenie karosérie a lakovaných plôch odborne odstráni váš autorizovaný servisný partner ŠKODA a to podľa technologických postupov stanovených výrobcom a s použitím ŠKODA Originálnych dielcov. To je dôležité nielen pre vašu bezpečnosť, ale tiež pre funkčnosť a zachovanie hodnoty vášho vozidla.

  Výmena oleja

  Váš autorizovaný servisný partner ŠKODA vám pravidelne vymení olej a olejový filter, aby bola zaručená hladká prevádzka motora a jeho dlhodobá životnosť.

  Servis klimatizácie

  Ponúkame vám kompletný servis klimatizácie. Prevedieme test tesnosti klimatizačného systému, skontrolujeme funkcie a tlaky klimatizácie a zmeriame množstvo chladiva. Všetky práce prevedieme presne podľa predpisov výrobcu a použijeme najmodernejšie zariadenie odporučené výrobcom. V prípade potreby prevedieme doplnenie chladiaceho média či vyčistenie klimatizácie špeciálnym prípravkom.

  Geometria

  Nesprávna geometria náprav spôsobuje nerovnomerné opotrebovanie pneumatík vášho vozidla. Preto vám ponúkame zmeranie geometrie náprav a v prípade nutnosti jej odborné nastavenie. Všetky práce prevedieme presne podľa predpisov výrobcu na modernom zariadení schváleným výrobcom.

  Servisné prehliadky

  Aby ste vaše vozidlo udržali dlhodobo v kondícií a funkčné a prípadne nenechali prepadnúť nároky na záruku, je nutné absolvovať pravidelné servisné prehliadky u autorizovaného servisného partnera ŠKODA. Informácie o servisných intervaloch vozidiel ŠKODA nájdete v servisnej knižke, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou palubnej literatúry vášho vozidla ŠKODA.

  Náhradné diely

  V prípade výmeny dielcov máte u svojho autorizovaného servisného partnera ŠKODA k dispozícií originálne dielce, ktoré sú identické a dielce používanými v sériovej výrobe. Spoločnosť ŠKODA garantuje ich bezpečnosť, spoľahlivosť a dlhú životnosť. To všetko je zárukou vašej maximálnej spokojnosti.

  Sezónne prehliadky

  Aby bolo vaše vozidlo dobre pripravené na nadchádzajúcu sezónu, pripravuje váš autorizovaný servisný partner ŠKODA pravidelné sezónne akcie s atraktívnou, cenovo výhodnou ponukou ďalších služieb.

  Príprava na STK

  Pripravíme vaše vozidlo na štátnu technickú kontrolu a zmeriame jeho emisie. V prípade nutnosti autorizovaný servisný partner ŠKODA odstráni po dohode s vami všetky zistené nedostatky. Budete tak mať celkovú istotu, že je váš automobil dokonale pripravený.

  ŠKODA rýchloservis

  U vybraných servisných úkonov, ako je napr. výmena oleja, výmena brzdových kotúčov atď., vám váš autorizovaný servisný partner ŠKODA ponúkne opravu na počkanie.