• Servis SEAT
  šekova knižka 2018
 • Servis SEAT
  slide 1

Autorizovaný servis vozidiel SEAT

Mgr. Tomáš Chrupka
vedúci servisu
chrupka@autoprofit.sk
0917 677 017
Ľubomír Malich
servisný poradca
malich@autoprofit.sk
0911 471 585
Ing. Csongor Tok
garančný technik
tok@autoprofit.sk
0903 433 402
Otváracie hodiny:
Pondelok - Piatok
7:30 - 17:00
Sobota
8:00 - 13:00

Objednať do servisu - 031 / 7884 201

Servis všetkých vozidiel

Okrem autorizovaného servisu vozidiel značky Volkswagen, SEAT a ŠKODA zabezpečujeme aj servis všetkých vozidiel

  Servisné služby

  Servis batérie

  Batéria musí byť v bezchybnom stave nielen v zime. Váš autorizovaný servisný partner SEAT skontroluje stav batérie a postará sa o jej bezporuchovú prevádzku.

  Príprava na STK

  Pripravíme vaše vozidlo na štátnu technickú kontrolu a zmeriame jeho emisie. V prípade nutnosti autorizovaný servisný partner SEAT odstráni po dohode s vami všetky zistené nedostatky. Budete tak mať celkovú istotu, že je váš automobil dokonale pripravený.

  Geometria

  Nesprávna geometria náprav spôsobuje nerovnomerné opotrebovanie pneumatík vášho vozidla. Preto vám ponúkame zmeranie geometrie náprav a v prípade nutnosti jej odborné nastavenie. Všetky práce prevedieme presne podľa predpisov výrobcu na modernom zariadení schváleným výrobcom.

  Pneuservis

  Uskladnenie pneumatík a kolies u nás - pohodlne a výhodne!
  Vaše kolesá uskladníme odborne - v chlade, suchu a tme, a na želanie skontrolujeme profil a vyvážime ich nanovo. Tak si môžete byť istí, že aj v novej sezóne bude všetko bežať bezchybne. A budete mať viac miesta v pivnici alebo v garáži. S najmodernejšími strojmi na montáž pneumatík nasadíme vaše pneumatiky raz dva. Vyváženie je pritom samozrejmé, aby bol zabezpečený maximálny komfort jazdy.

  Náhradné diely

  V prípade výmeny dielcov máte u svojho autorizovaného servisného partnera SEAT k dispozícií originálne dielce, ktoré sú identické a dielce používanými v sériovej výrobe. Spoločnosť SEAT garantuje ich bezpečnosť, spoľahlivosť a dlhú životnosť. To všetko je zárukou vašej maximálnej spokojnosti.

  Servis karosérie a laku

  Poškodenie karosérie a lakovaných plôch odborne odstráni váš autorizovaný servisný partner SEAT a to podľa technologických postupov stanovených výrobcom a s použitím SEAT Originálnych dielcov. To je dôležité nielen pre vašu bezpečnosť, ale tiež pre funkčnosť a zachovanie hodnoty vášho vozidla.

  Servis klimatizácie

  Ponúkame vám kompletný servis klimatizácie. Prevedieme test tesnosti klimatizačného systému, skontrolujeme funkcie a tlaky klimatizácie a zmeriame množstvo chladiva. Všetky práce prevedieme presne podľa predpisov výrobcu a použijeme najmodernejšie zariadenie odporučené výrobcom. V prípade potreby prevedieme doplnenie chladiaceho média či vyčistenie klimatizácie špeciálnym prípravkom.

  Servisné prehliadky

  Aby ste vaše vozidlo udržali dlhodobo v kondícií a funkčné a prípadne nenechali prepadnúť nároky na záruku, je nutné absolvovať pravidelné servisné prehliadky u autorizovaného servisného partnera SEAT. Informácie o servisných intervaloch vozidiel SEAT nájdete v servisnej knižke, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou palubnej literatúry vášho vozidla SEAT.

  Sezónne prehliadky

  Aby bolo vaše vozidlo dobre pripravené na nadchádzajúcu sezónu, pripravuje váš autorizovaný servisný partnerSEAT pravidelné sezónne akcie s atraktívnou, cenovo výhodnou ponukou ďalších služieb.

  Výmena oleja

  Váš autorizovaný servisný partner SEAT vám pravidelne vymení olej a olejový filter, aby bola zaručená hladká prevádzka motora a jeho dlhodobá životnosť.