• Servis Volkswagen
  sekova knizka 2018

Autorizovaný servis osobných a úžitkových vozidiel Volkswagen

Mgr. Tomáš Chrupka
vedúci servisu
chrupka@autoprofit.sk
0917 677 017

Milan Szabo
servisný poradca
szabo@autoprofit.sk
0903 470 440
Martin Köszikla
servisný poradca
koszikla@autoprofit.sk
0918 348 007
031 / 7884 265
Ing. Csongor Tok
garančný technik
tok@autoprofit.sk
0903 433 402

Otváracie hodiny:
Pondelok - Piatok
7:30 - 17:00
Sobota
8:00 - 13:00

Objednať do servisu - 031 / 7884 201

Servis všetkých vozidiel

Okrem autorizovaného servisu vozidiel značky Volkswagen, SEAT a ŠKODA zabezpečujeme aj servis všetkých vozidiel

  Servisné služby

  Expres servis

  Ponáhľate sa? Máme Expres servis: Servis oleja, výmena pneumatík, kontrola bŕzd a výfuku, test tlmičov pruženia - bez objednávky, na počkanie. V osvedčenej kvalite. Za trvalo výhodné ceny.

  Kontrola bezpečnosti vozidla

  Vhodná nielen pred dlhšími cestami a pre všetky Volkswagen osobné a úžitkové vozidlá. Za výhodnú cenu vám skontrolujeme váš Volkswagen bod po bode na bezchybnosť prevádzky a funkčnosti, ktoré vám potvrdíme čierne na bielom certifikátom kvality. To vám dáva istotu, že môžete jazdiť v cestnej premávke bezpečne a ekologicky. A urobili ste aj niečo pre zachovanie hodnoty vášho auta. Je to dobrý pocit vedieť, že je všetko v poriadku.

  Náhradné vozidlo

  Vaše vozidlo musí ísť do dielne a vy máte iný dôležitý termín? Využite jednu z foriem náhradnej mobility - Náhradné vozidlo od vášho Volkswagen partnera a zostanete mobilní.

  Oprava čelného skla

  Poškodenia čelného skla spôsobené odlietajúcimi kamienkami sa odstránia u vášho Volkswagen partnera najmodernejšou metódou výplňovej živice. Technik koncernu Volkswagen, ktorý je vyškolený na Clever Repair® opravy, vtlačí tekutú výplňovú živicu do poškodeného miesta, a tým sa vyplnia mikroskopicky jemné trhliny. Táto živica sa nakoniec pod UV svetlom vytvrdí na tvrdosť skla a opravené miesto čelného skla sa vyleští.

  Originálne diely

  Kvalita, ktorá vás dostane. Originálne diely Volkswagen® - nachádza sa v nich celá kompetencia značky Volkswagen. Ponúkajú bezpečnosť bez kompromisov a ručia za optimálnu funkčnosť a rozmerovú presnosť, za dlhú životnosť a zachovanie hodnoty vozidla. Zaručene.

  Ošetrenie laku

  Poškodenie plechu? Môže sa stať. Ale nerobte žiadne experimenty, dôverujte záruke originálu. Poznáme vaše auto ako svoje topánky, preto sme aj pri téme karoséria a lak prvou voľbou. Jedno sa hodí k druhému.

  Pneuservis

  Uskladnenie pneumatík a kolies u nás - pohodlne a výhodne!
  Vaše kolesá uskladníme odborne - v chlade, suchu a tme, a na želanie skontrolujeme profil a vyvážime ich nanovo. Tak si môžete byť istí, že aj v novej sezóne bude všetko bežať bezchybne. A budete mať viac miesta v pivnici alebo v garáži. S najmodernejšími strojmi na montáž pneumatík nasadíme vaše pneumatiky raz dva. Vyváženie je pritom samozrejmé, aby bol zabezpečený maximálny komfort jazdy.

  Servis klimatizácie

  Volkswagen partneri preto ponúkajú cenovo výhodnú kontrolu klimatizácie. Skontroluje sa pritom celé zariadenie: peľový filter, odparovač, elektronika, mechanika, chladivo a ďalšie. Záverečná skúšobná jazda robí túto kontrolu dokonalou. Najlepším obdobím na kontrolu klimatizácií je jar, keď sa auto tak či tak zbavuje stôp po zime. Ale na takúto kontrolu sa možno zastaviť u Volkswagen partnera samozrejme v každom ročnom období.

  Služba odvoz a dovoz

  Čakať na opravu? Určite máte na programe aj niečo lepšie, preto služba odvozu a dovozu. Máte to zariadené dobre, pretože vaše auto u vás vyzdvihneme a po servise vám ho opäť dovezieme.

  VW Clever Repair

  Volkswagen Clever Repair® ručia za opravy na najnovšej technickej úrovni zachovávajúc hodnotu vozidla. Naši vyškolení špecialisti používajú najmodernejšie metódy, nástroje a laky podľa normatív výrobcu. Pre vašu bezpečnosť a pre optimálny výsledok, ktorý sa dá vidieť.

  Výmena oleja

  Vieme, ktorý olej je správny pre vaše auto, a výmenu oleja robíme v zmysle normatív Volkswagen. Používame pritom motorové oleje podľa normy Volkswagen a olejový filter a tesnenie vymieňame tiež za originály. Informujte sa u nás o ponuke pre váš model.