• Homepage slider - 1170x370
  5 rokov pohody
 • Homepage slider - 1170x370
  KAROQ
 • Homepage slider - 1170x370
  špecialista po nehode
 • Homepage slider - 1170x370
  Jazdené vozidlá všetkých značiek

5 rokov pohody

02.01.2018

PREDĹŽTE SI VIANOCE O CELÝCH 5 ROKOV POHODY

head_image-bg

 

item-2

5-ROČNÝ SERVIS GRATIS


Doprajte svojmu novému autu profesionálnu starostlivosť a ono sa Vám za ňu odvďačí spoľahlivosťou, bezpečnosťou a dlhou životnosťou. Aby ste sa nemuseli o nič starať, pridáme Vám ŠKODA Service Care balík na celých 5 rokov (alebo do 75 000km) ZADARMO
 
Chcem vedieť viac 
item-1PREDĹŽENÁ 5-ROČNÁ ZÁRUKA


Užívajte si svoje nové vozidlo ešte dlhšie! Vďaka predĺženej záruke máte istotu, že vám na vozidle nevzniknú žiadne nepredvídané náklady spojené s opravou a záručné opravy počas trvania predĺženej záruky vyriešia naši servisní partneri.

Chcem vedieť viac 


 

item-3

EXTRA VÝBAVA PAKET PLUS


Vyberte si k vami zvolenej konfigurácii navyše Paket Plus a dostane ho od nás grátis.

Napríklad ŠKODA RAPID s Paketom Style Plus získate xenónové svetlomety, predné hmlovky, 16" liatinové disky EVORA, sound system ŠKODA Surround a light and rain assistant.  
 


 

item-4

SADA ZIMNÝCH PNEUMATÍK


Vezmite si od nás sadu zimných pneumatík aj s diskami grátis a jazdite na svojom novom aute celú zimu bezpečne. Alebo si urobte radosť a vyberte si doplnky z nášho sortimentu v hodnote od 300 až do 750€ v závislosti od vybraného modelu auta. 
 

item-5

VÝHODNÉ FINANCOVANIE BEZ NAVÝŠENIA


Rozhodnite sa pre jeden z našich výhodných spôsobov financovania a získajte svoje nové auto s financovaním na tretiny, štvrtiny alebo s financovaním na jednotku. TO všetko s 0 % úrokom. 


+ SKVELĚ VIANOČNÉ PREKVAPENIE

item-6

Pre viac informácií kontaktujte našich predajcov ŠKODA