• Homepage slider - 1170x370
    Black week
  • Homepage slider - 1170x370
    5 rokov pohody
  • Homepage slider - 1170x370
    KAROQ
  • Homepage slider - 1170x370
    špecialista po nehode
  • Homepage slider - 1170x370
    Jazdené vozidlá všetkých značiek

Servis

Autoprofit s.r.o.
Šaľská ulica 743/2
924 01 Galanta

Objednanie do servisu
Email: servis@autoprofit.sk
Tel - infopult: 031 / 7884 201
0918 348 003


Otváracie hodiny:
Pondelok - Piatok 7:30 - 17:00
Sobota 8:00 - 13:00
48.192881,17.743596
Autoprofit, s.r.o.
Šaľská ulica 743/2
924 01 Galanta
www.autoprofit.sk



Vedúci servisu
Mgr. Tomáš Chrupka
0917 677 017
chrupka@autoprofit.sk
Asistentka vedúceho servisných služieb
Anikó Heltová
0911 471 587
heltova@autoprofit.sk
Vedúci skladu náhradných dielov
Tibor Peller
0911 471 584
031 / 7884 235
tibor.peller@autoprofit.sk
     
Servisný poradca
Milan Szabo
0903 470 440
szabo@autoprofit.sk
Servisný poradca
Vladimír Kelemen
0903 443 212
kelemen@autoprofit.sk
Servisný poradca
Martin Köszikla
0918 348 007
031 / 7884 265
koszikla@autoprofit.sk
     
Servisný poradca
Ľubomír Malich
0911 471 585
malich@autoprofit.sk
Garančný technik
Ing. Csongor Tok
0903 433 402
tok@autoprofit.sk
Servisný poradca
Adrián Radványi
0903 443 213
radvanyi@autoprofit.sk
     
Sklad
Mário Šulc
0903 655 516
031 / 7884 235
mario.sulc@autoprofit.sk
 
Sklad
Martin Bogár
0918 348 038
031 / 7884 235
martin.bogar@autoprofit.sk
Sklad
Peter Hataš
031 / 7884 235
peter.hatas@autoprofit.sk
     
Autopôžičovňa
Disponent náhradných vozidiel
Objednanie do servisu

Jana Neštická
0918 348 003
031 / 788 42 01
infopultservis@autoprofit.sk
SERVICE Mobil
Peter Kurtanský
0902 511 657