• Homepage slider - 1170x370
    3,2,1.0 TSI štartujeme
  • Homepage slider - 1170x370
    GOLF 2017
  • Homepage slider - 1170x370
    kodiaq
  • Homepage slider - 1170x370
    skoda octavia
  • Homepage slider - 1170x370
    VIN PRINT
  • Homepage slider - 1170x370
    Jazdené vozidlá všetkých značiek
  • Homepage slider - 1170x370
    prekonáme
  • Homepage slider - 1170x370
    Oslávili sme narodeniny
  • Homepage slider - 1170x370
    Sme tu pre Vás 25 rokov
  • Homepage slider - 1170x370
    S Vami 25 rokov
  • Homepage slider - 1170x370
    Široká ponuka nových vozidiel
  • Homepage slider - 1170x370
    Pri dobrej káve Vám umyjeme auto
  • Homepage slider - 1170x370
    7 dní v týždni samoobslužbá umyváreň

Servis

Autoprofit s.r.o.
Šaľská ulica 743/2
924 01 Galanta

Email: servis@autoprofit.sk
Tel - infopult: 031 / 7884 201
0918 348 003


Otváracie hodiny:
Pondelok - Piatok 7:30 - 17:00
Sobota 8:00 - 13:00
48.192881,17.743596
Autoprofit, s.r.o.
Šaľská ulica 743/2
924 01 Galanta
www.autoprofit.sk



Vedúci servisu
Mgr. Tomáš Chrupka
0917 677 017
chrupka@autoprofit.sk
Asistentka vedúceho servisných služieb
Anikó Heltová
0911 471 587
heltova@autoprofit.sk
Vedúci skladu náhradných dielov
Michal Szabó
0903 617 708
031 / 7884 235
michal.szabo@autoprofit.sk
     
Servisný poradca
Milan Szabo
0903 470 440
031 / 7884 223
szabo@autoprofit.sk
Servisný poradca
Vladimír Kelemen
0903 443 212
031 / 7884 226
kelemen@autoprofit.sk
Servisný poradca
Martin Köszikla
0918 348 007
031 / 7884 265
koszikla@autoprofit.sk
     
Servisný poradca
Ľubomír Malich
0911 471 585
malich@autoprofit.sk
Garančný technik
 Ing. Csongor Tok
0903 433 402
tok@autoprofit.sk
Servisný poradca
Adrián Radványi
0903 443 213
031 / 7884 226
radvanyi@autoprofit.sk
     
Sklad
Patrik Pagáč
0903 655 516
031 / 7884 235
pagac@autoprofit.sk
 
Sklad
Balázs Nagy
0918 348 038
031 / 7884 235
balazs.nagy@autoprofit.sk
Sklad
Martin Guláš
0911 471 584
031 / 7884 235
gulas@autoprofit.sk
     
Autopôžičovňa
Disponent náhradných vozidiel

Jana Neštická
0918 348 000
infopultservis@autoprofit.sk
Odťahová služba
Andrej Vígh
0918 348 035

Peter Kurtanský
0902 511 657
SERVICE Mobil
Andrej Vígh
0918 348 035

Andrej Juhoš
0903 713 376